ДЕРМАТОЛОГІЯ

DG Cosmetology by Gavlovsky

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГУ

У Києві в клініці естетичної медицини DG Cosmetology by Gavlovsky видалення родимок, бородавок і папілом проводиться за допомогою лазера. Це сучасний безпечний і безболісний метод видалення доброякісних новоутворень. Після процедури на шкірі не залишається рубців або шрамів, а також не відбувається повторне розвиток наросту.

 

Це має ряд переваг:

  • Процедура видалення займає всього кілька хвилин
  • Лазер впливає тільки на патологічні клітини, не зачіпаючи здорові.
  • Період реабілітації мінімальний
  • Видаляти папіломи та інші новоутворення лазером можна в будь-який час року, у тому числі влітку
  • За допомогою лазера можна видалити бородавки, родимки, папіломи і кондиломи на будь-яких ділянках тіла, в тому числі на обличчі (біля губ, на століттях і інших зонах) і статевих органах.

Перед видаленням новоутворень лазером пацієнт обов’язково проходить огляд дерматолога. Лікар виконує дерматоскопію, перевіряє, чи є новоутворення доброякісним і виключає можливі протипоказання до проведення процедури.

 

Безпосередньо перед видаленням дерматолог обробляє шкіру антисептиком і при необхідності проводить знеболювання за допомогою місцевого анестетика. Потрібно це не завжди, тому що процедура практично безболісна. Після цього проводиться безпосередньо видалення. Лікар світить на наріст лазерним променем протягом 1-3 хвилин. Потім за необхідності він накладає невелику пов’язку або медичний пластир на оброблену зону. На місці видаленого новоутворення залишається невелика западинка, яка протягом кількох тижнів вирівнюється.

Запис онлайн

Бажаєш записатися на консультацію прямо зараз? Підібрати зручний час? Напиши нам в Телеграм, ми онлайн.

Ціни на послуги

Переглянь актуальні ціни, а також акційні пропозиції на наші послуги. Обирай для себе процедури за приємними цінами;)

Наша адреса:

м. Київ, вул. Деміївська, 31, ЖК Park Avenue VIP


+38 066 053 7775
info@dgcosmetology.com

Графік роботи:

Пн - Пт:10.00 - 20.00
Сб:10.00 - 18.00
Нд:10.00 - 14.00

Результати ДО / ПІСЛЯ